Saturday , April 21 2018 | شنبه , اردیبهشت ۱ ۱۳۹۷
بالا نویس
شما اینجا هستید: خانه / گزارش تصویری

بایگانی دسته بندی ها : گزارش تصویری

اشتراک به خبردهی

گزارش تصویری/ راسته های سنتی بازار قدیم دزفول۲

بازار قدیم2 (10)

nosazidezful.ir- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول، بازار قدیم دزفول دارای راسته های مختلفی نظیر: آهنگران، روی فروشان، ورشوسازان، بزازان، شیرینی فروشان، نمدمالان و خراطان می باشد. تصاویر زیر مربوط به راسته های شیرینی فروشان و خراطان بازار قدیم می باشد. [مشاهده تمام تصاویر]   تصاویر مرتبط: – راسته های ورشوسازان- روی فروشان و آهنگران را از ... بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری/ راسته های سنتی بازار قدیم دزفول۱

بازار قدیم (17)

nosazidezful.ir- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول، بازار قدیم دزفول در فضای سنتی بافت تاريخي ودر مرکز شهر قرار گرفته است و قدمت آن همزمان با تشکیل هسته اولیه شهر بوده که بدنبال رشد و توسعه در ادوار مختلف به فراخور نیاز ،دستخوش توسعه و تغییرات گردید. و از جمله بازارهای بزرگی است که علی ... بیشتر بخوانید »

اصلاح آبنماهای چهارراه شریعتی

گزارش تصویری اصلاح آبنمای چهارراه شریعتی (4)

به گزارش nosazidezful.ir سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول در راستای زیباسازی منظر چهارراه شریعتی اقدام به حذف آبنماهای قدیمی اطراف چهارراه و احداث آبنماهای جدید نمود. این پروژه هم اکنون در حال اجرا می باشد.     بیشتر بخوانید »

احداث ساختمان راهنمایی و رانندگی

گزارش تصویری1 احداث ساختمان راهنمایی و رانندگی (4)

به گزارش nosazidezful.ir سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول با هدف حذف ساختمان راهنمایی و رانندگی واقع در چهارراه شریعتی بمنظور ایجاد منظر شهری این چهارراه که مرکز شهر دزفول محسوب می شود، اقدام به احداث ساختمان جدید راهنمایی و رانندگی جنب ورودی اصلی بازار خراطان نموده است.     بیشتر بخوانید »

Scroll To Top