Saturday , April 21 2018 | شنبه , اردیبهشت ۱ ۱۳۹۷
بالا نویس
شما اینجا هستید: خانه / پروژه های فعال سازمان

بایگانی دسته بندی ها : پروژه های فعال سازمان

اشتراک به خبردهی

احداث جان پناه در محدوده جاده ساحلی دزفول

529048photo01

مدیرسازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول گفت:این سازمان در راستای زیباسازی منظر شهری اقدام به احداث جانپاه سنتی در محدوده جاده ساحلی رودخانه دز کرده است‌. مسعود شامدیل در گفت و گو با خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان)، اظهار کرد:  این پروژه شامل مرمت بدنه ساختمان ها و احداث جان پناه  آجری با توجه به اختلاف سطح پیاده رو ... بیشتر بخوانید »

آغاز مرمت “قمش چوقابافان”

مرمت قمش چوقابافان

مسعود شامدیل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: شهر دزفول در گذشته دارای ۱۵  قمش (سربطاق) بوده که متاسفانه در سال‌های اخیر به دلیل فرسایش و عدم توجه این قمش‌ها تخریب شده یا به صورت متروکه رها شده‌اند. حال برای اولین بار یکی از این قمش‌های تاریخی در راستای احیای این ابنیه کم‌نظیر و میراث نیاکان ... بیشتر بخوانید »

بازسازی آبنماهای ضلع جنوبی چهارراه شریعتی

خبر اصلاح آبنماهای ضلع جنوبی چهارراه (1)

به گزارش روابط عمومی سازمان نوسازی و بهسازی به نقل از مدیرعامل سازمان هدف از اجرای این عملیات را تخریب و بازسازی آبنماهای قدیمی عنوان کردند. آقای مهندس شامدیل این پروژه را یکی از مهمترین عوامل تاثیر پذیری و موثر در تقویت روحیه و طراوت شهری دانسته که استقبال همشهریان عزیز را بدنبال داشته است. ایشان افزودند این عملیات بدستور ... بیشتر بخوانید »

احداث ساختمان راهنمایی و رانندگی

گزارش تصویری1 احداث ساختمان راهنمایی و رانندگی (4)

به گزارش nosazidezful.ir سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول با هدف حذف ساختمان راهنمایی و رانندگی واقع در چهارراه شریعتی بمنظور ایجاد منظر شهری این چهارراه که مرکز شهر دزفول محسوب می شود، اقدام به احداث ساختمان جدید راهنمایی و رانندگی جنب ورودی اصلی بازار خراطان نموده است.     بیشتر بخوانید »

کفسازی ساباط سیلانی

پروژه کفسازی ساباط سیلانی

nosazidezful.ir- این پروژه شامل کفسازی ساباط سیلانی و گذر منتهی به ساباط می باشد. مشخصات پروژه: کفسازی ساباط سیلانی و گذر منتهی به ساباط مساحت کل: حدود ۵۵ متر مربع کارهای اجرایی: برداشت لایه های آسفالت و کفسازی زمان آغاز پروژه: اردیبهشت ۹۴      بیشتر بخوانید »

Scroll To Top