Saturday , April 21 2018 | شنبه , اردیبهشت ۱ ۱۳۹۷
بالا نویس
شما اینجا هستید: خانه / انعکاس فعالیت ها

بایگانی دسته بندی ها : انعکاس فعالیت ها

اشتراک به خبردهی

مستند متل های کهن دزفولی ساخته می شود/ رونمایی در بهمن ماه

984762photo001

مدیر پایگاه مشترک تدوین پرونده نامزدی میراث جهانی دزفول از ساخت مستند ویژه متل های قدیمی دزفول و رونمایی از آن در بهمن ماه خبرداد. مسعود شامدیل درگفت و‌گو با خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان)، اظهار کرد: شهر آجری دزفول از یک تاریخ کهن و میراث گرانبهای مادی و معنوی زیادی برخوردار است. وی افزود: باهدف جلوگیری از انقراض ... بیشتر بخوانید »

احداث جان پناه در محدوده جاده ساحلی دزفول

529048photo01

مدیرسازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول گفت:این سازمان در راستای زیباسازی منظر شهری اقدام به احداث جانپاه سنتی در محدوده جاده ساحلی رودخانه دز کرده است‌. مسعود شامدیل در گفت و گو با خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان)، اظهار کرد:  این پروژه شامل مرمت بدنه ساختمان ها و احداث جان پناه  آجری با توجه به اختلاف سطح پیاده رو ... بیشتر بخوانید »

میراث فرهنگی دزفول مانع عملیات مرمتی شهرداری در بافت شهر می‌شود

میراث فرهنگی

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی دزفول گفت: متأسفانه اداره میراث فرهنگی دزفول به دلایل نامعلوم همکاری‌های لازم را با شهرداری ندارد و گاهی مانع از اجرای طرح‌های مرممتی در بافت شهر می‌شود. به گزارش nosazidezful.ir به نقل از مهر، مسعود شامدیل ظهر امروز پنج‌شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به انتشار خبری از سوی اداره میراث فرهنگی دزفول ... بیشتر بخوانید »

ساباط تاریخی سیلانی مرمت گردید.

پایان مرمت ساباط سیلانی (1)

ساباط تاریخی سیلانی شهرستان دزفول مرمت و بازسازی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، شهردار دزفول امروز گفت : این ساباط تاریخی با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال و با هدف احیای بافت قدیم و ساباط های قدیمی این شهر توسط سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول مرمت و بازسازی شده است. گذرها یا ساباط ها بنایی گنبدی شکل ... بیشتر بخوانید »

آغاز مرمت بناي تاريخي کاروانسراي بازار قديم

گزارش تصویری مرمت کاروانسرا بازار قدیم دزفول (5)

مرمت بنای تاریخی کاروانسرای بازار قدیم (کهنه) دزفول آغاز شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، شهردار دزفول امروز گفت : سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول ، در راستای احیای مجدد این بنای تاریخی ، مرمت این بنا را با اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آغاز کرده است . آقای کرمی نژاد افزود : در این ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top