Tuesday , May 22 2018 | سه شنبه , خرداد ۱ ۱۳۹۷
بالا نویس
شما اینجا هستید: خانه / آخرین خبرها / بازسازی آبنماهای ضلع جنوبی چهارراه شریعتی

بازسازی آبنماهای ضلع جنوبی چهارراه شریعتی

به گزارش روابط عمومی سازمان نوسازی و بهسازی به نقل از مدیرعامل سازمان هدف از اجرای این عملیات را تخریب و بازسازی آبنماهای قدیمی عنوان کردند.

آقای مهندس شامدیل این پروژه را یکی از مهمترین عوامل تاثیر پذیری و موثر در تقویت روحیه و طراوت شهری دانسته که استقبال همشهریان عزیز را بدنبال داشته است.

ایشان افزودند این عملیات بدستور جناب آقای مهندس کرمی نژاد شهردار محترم و با همت سازمان نوسازی و بهسازی بمدت یک ماه بطول انجامید که از مهمترین اقدامات و دستاورد های آن علاوه بر ایجاد نشاط منظر شهری، جلوگیری از نفوذ آب حوضچه های قدیمی به بدنه مغازه های اطراف می باشد.

به گفته مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی، مصالح بکار رفته در این طرح، سنگ تراورتن جهت ساخت کانال های هدایت آب به معابر و فایبرگلاس جهت کوزه ها و آبنماها استفاده شده است.

ایشان در ادامه خاطر نشان کردند مراحل اجرایی تخریب و بازسازی آبنماهای ضلع شمالی چهارراه شریعتی بزودی آغاز می گردد.

آقای مهندس شامدیل در پایان اظهار داشتند جهت پیشرفت اهداف سازمان بمنظور رسیدن به استانداردهای زیباسازی و بهسازی گذرها و معابر بافت ارزشمند تاریخی و نیز حفظ و نگهداری از دستاوردهای معماری سنتی این سازمان از هرگونه پیشنهادات همشهریان عزیز استقبال می نماید.

خبر اصلاح آبنماهای ضلع جنوبی چهارراه (2) خبر اصلاح آبنماهای ضلع جنوبی چهارراه (3)

درباره‌ی nosazi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top