Tuesday , May 22 2018 | سه شنبه , خرداد ۱ ۱۳۹۷
بالا نویس
شما اینجا هستید: خانه / آخرین خبرها / مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی در کمپین صلح

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی در کمپین صلح

به گزارش nosazidezful.ir اولین گردهمایی کمپین خواستار صلح جهانی با حضور مهندس مسعود شامدیل مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی و مسئول دفتر کمیسیون ملی یونسکو در دزفول برگزار گردید.

کمپین خواستار صلح جهانی به ابتکار انجمن دوستداران و پژوهشگران دزفول (دز پارس) با همکاری «دفتر نمایندگی یونسکو در دزفول» و «انجمن دوستی ایران با سایر ملل»، روز جمعه سی مرداد ۹۴ در خانه تاریخی تیزنو با حضور بیش از هفتاد نفر از فعالان فرهنگی فعالیت خود را آغاز نموده است . این کمپین با هدف ، معرفی دزفول به عنوان سرزمینی صلح طلب ، آمادگی این شهر را برای تاسیس موزه صلح اعلام کرد.

کمپین صلح دزفول

در این مراسم که در خانه تاریخی تیزنو دزفول برگزار گردید مسعود شامدیل مسئول دفتر یونسکو و مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری دزفول ، بخشی از فعالیت های دفتر یونسکو و سازمان نوسازی و بهسازی را در این شهرستان معرفی کرد .

ایشان ثبت اطلاعاتی مربوط به پل ساسانی ، هنرهای قدیمی ، بناهای تاریخی و صنایع دستی دزفول را جهت معرفی به سازمان یونسکو بخشی از وظایف این دفتر برشمرد . مدیر دفتر یونسکو اظهار امیدواری کردند که با معرفی ویژگی های تاریخی این شهر ، شرایط ثبت جهانی دزفول فراهم گردد .

در خاتمه مهندس شامدیل با اشاره به بخشی از فعالیت های سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری در بافت کهن دزفول، تلاش در جهت بهبود بافت قدیم و حفظ شاخصه های فرهنگی این شهر را بخشی از فعالیت های سازمان ذکر کرد .

کمپین صلح دزفول2

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top